درباره ما

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در وبسایت آریا گلد
آریا گلد  معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات آریا گلد و نیز راهکارها برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران آریا گلد  توضیح داده شده است.
محتویات این سند
•    این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که آریا گلد  از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده آریا گلد  از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران  آریا گلد  را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
•    این سند به مواردی که در اختیار آریا گلد  و  آریا گلد  هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات آریا گلد  و افراد ثالثی که در استخدامآریا گلد  نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
•    شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت  آریا گلد  اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار  آریا گلد  قرار می دهید.
•    پس از ورود به سایت  آریا گلد  شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویس های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
•     آریا گلد  کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
•    آریا گلد  به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت  آریا گلد  اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های آریا گلد  و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
•      آریا گلد از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
•     آریا گلد  اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد .
•     آریا گلد  ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت آریا گلد  از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
•    شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت  آریا گلد  تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در  آریا گلد  آن ها را در سایت آریا گلد   وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد آریا گلد  ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل ، نام خانوادگی ، کد ملی  و…
محدودیت دسترسی به اطلاعات
•     آریا گلد  دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه آریا گلد  یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
•     آریا گلد  جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
•    امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد.  آریا گلد  تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما)  آریا گلد  مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش